Az alapszakaszgyőztes Baie-Comeau Drakkar az elődöntőben a Blainville-Boisbriand Armada ellen szerepel..

6 meccs után 3-3-ra állnak.

Jérémy Grégoire ebben a szériában 1 gólpasszt adott, ami tőle nagyon karcsú...
14 meccsen 4 gólt és 7 gólpasszt szerzett, mellé +4 és 27 PIM társul.

Charles Hudon az elődöntő 6 meccsén egy gólt és egy gólpasszt szerzett, ami nagyon sovány teljesítmény tőle. 14 meccsen 7 gólt és 7 gólpasszt szerzett. Emellé +2 és 22 PIM társul.

Zach Fucale(Halifax Mooseheads) és csapata az elődöntőben a Val-d'Or Foreurs ellen szerepel.

5 meccs után 3-2-re állnak (2-5, 2-4, 6-5, 5-4, 4-3), Zach-nek nem ment az elején a védés, az első két meccsen 4-4 gólt kapott, a harmadikon négy lövésből hármat. A negyediken nem is játszott, majd az ötödiken hosszabbításos győzelmet ünnepelhetett, 3 kapott góllal. Ma este a döntőbe jutásért játszanak!

13 meccs után 2,49 GAA és 89,5%-os védési hatékonyságot átlagol, 9 győzelem és 3 vereség és egy értékelés nélküli meccs áll a neve mellett.